Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen művelet végrehajtásához...

Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges. Megoldás? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van egy program, ami nem indul el a gépemen, mert a mappa biztonsági beállításainál a jogosultságok elállítódtak.. Nem tudom törölni, másolni, stb. (Nem, nem állította el senki, rendszergazdaként vagyok bejelentkezve, nem piszkáltam a biztonsági beállításokat, uac ki van kapcsolva, stb.)

Tudom, hogy hogyan kell a jogosultságokat visszaállítani, de amikor a fő mappát szeretném beállítani (hogy érvényes legyen az almappákra, és fájlokra), akkor az alábbi üzenetet kapom: "Hiba a biztonsági beállítások érvényesítésekor". A mappán belül is egyesével betudnám állítani a fájlok, és mappák biztonsági beállításait, de rengeteg fájlról, és mappáról van szó, és ez egyesével nagyon sok ideig tartana.

Van valami megoldás erre? Esetleg hogy tudnám törölni a mappát az engedélyek visszaállítása nélkül? Csökkentett mód, és ubuntu nem jött be, nyilván vezérlőpulton keresztül sem tudom törölni a programot, a total commanderrel sem ment rendszergazdaként indítva. Valami ötlet?



#szükséges #hiba #beállítás #engedély #művelet #hozzáférés #biztonsági #érvényesítésekor #mappához #végrehajtásához
2014. júl. 12. 02:44
 1/3 anonim válasza:
Kapcsold ki a rendszer fájl védelmet a regedit-ben, és próbáld meg akkor.
2014. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki lett kapcsolva, de ugyan az.
2014. júl. 12. 15:29
 3/3 anonim válasza:
esetleg bővebben bírnál írni a mappáról, mert ha nem mondod el akkor elég nehéz kitalálni a probléma forrását
2014. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!