Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépemen nincs hang, ha...

Számítógépemen nincs hang, ha a youtube-on meg akarok valamit hallgatni, pár másodperc után kiírja hogy hiba történt, próbálja meg később újra. Ez megy napok óta, java, adobe flash player van a gépen, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a hangvezérlő drivert.
2014. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-höz hozzátéve:


Először tényleg telepítsd újra a hangvezérlő-t (Ha van.) Ha van és ez se válik be, új hangkártya. De ha csak van most is hangkártyád. A hibára meg azt, hogy:


1. próbáld meg az Adobe Flash Playert frissíteni. Ha ez sem működik, telepítsd újra.

2. Ha ez sem működik, telepítsd újra a böngészőt/próbáld ki másik böngészővel. Ha másik böngészővel se működik, akkor nem tudom, mi a baj vele. Ha másik böngészővel működik, akkor sztem a gyorsítótárat/cache-t kell törölni.

2014. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy az Adobe flash player valamiért mindig törlődik ezért nem működik a youtube, letöltöm akkor jó, este lekapcsolom a gépet, másnap nincs rajta a gépen az Adope flash. Szóval töröljem a böngészőt?
2014. júl. 31. 22:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyik böngészővel sem működik, explorer és mozilla van a gépen, és Windows 8-as op. rendszer
2014. júl. 31. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Frissítve van 8.1 (Update)-ra? Különben az Explorer-ben nem próbáltad meg? Mert Windows 8-ban alapból benn van a Flash. (Windows Update-n frissíti). Különben gyanús, hogy mindig eltávolítja magát a Flash Player. ("megsemmisíti magát" :D) Visszatérve a témához: javaslom a HitmanPro-t, mert szerintem ez valami kártevő lesz. (Magától nem távolítja el magát egy program.)

2014. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!