Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet áthelyezni a...

Hogyan lehet áthelyezni a google drive mappát másik meghajtóra? Mert a C-re mentette.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lett GOOGLE DRIVE fiókom.(a gépre is le van töltve)és nem túl jó hogy ha feltöltök 1 képet a Drive-ra akkor az egy másik helyen is elmenti a gépre( C-meghajtóra), mert így sok helyet foglal, hogy 2 helyen is létezik a gépemen(mert én a képeimet a D-n tárolom). Tehát mit tegyek hogy a képeim ne legyenek a C-n is meg a D-n is, csak a D-n? Esetleg tegyem át valahogy a d-re a drive mappát és mentsem rögtön ide a képeimet és akkor nem készít másolatot?

2014. júl. 29. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden képet a drive-on akarsz tárolni, és a képedi a D-n vannak, akkor egyértelmű, hogy tedd át a D-re. Kapcsolódj le a gépen a fiókról, törölj mindent, amit a C-re pakolt, majd kapcsolódj vissza, és állítsd be, hogy a D-re tegye a mappát.
2014. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy:


Leállítod a programot. (Bezárod.)

Áthelyezed a könyvtárat.

Ismét elindítod a programot.

A program hibát jelez.

Az óra melletti ikonra nyomva és ott a hibaüzenetet választva megadod neki az áthelyezett könyvtár új helyét.

Ellenőrzi a fájlokat.

Boldog vagy, hogy nem töltött le megint mindent.

Legalábbis én az vagyok.


Azért most kerül ide ez, mert csak angolul találtam meg máshol.

Bár nem kizárt, hogy az első módszer is működne a könyvtár áthelyezésével és nem töltene le semmit.

A mappakezelőből viszont nem tudtam még eltüntetni a gyorselérést, viszont sikerült az új helyről kihelyezni egyet.

2017. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!