Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPon személyes átvétellel...

IPon személyes átvétellel kapcsolatos kérdés (? )

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel most megrendelem egy terméket, ugye arra azt fogja írni hogy személyes átvétel esetén jövő hét hétfő az àtvétel napja. De mi van akkor ha én csak pénteken tudok menni érte? Addig félrerakják nekem, vagy csak szimplán utálni fognak amiért nem mentem érte időben?

2014. aug. 2. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Telefonos egyeztetést követően félretehetik neked.

Irányadó a mindenkor érvényes Általános Szerződési Feltételek.

2014. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lol. Tehát?
2014. aug. 2. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ált 3 napig lefoglalva lesz utána készletre megy(Szóval minenki megveheti)de kérheted pket szerintem is hogy tartsák ott tovább.
2014. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ipont nem ismerem, de más webshopokban szokott olyan lenni hogy hagyni megjegyzést a futárnak, és mi már nem egyszer rendeltünk úgy hogy megírtunk hogy ekkor meg ekkor ne hozza mert pl nem leszünk itthon, vagy csak pl megrendeltük 15.-én és odaírtuk hogy 22.-e után hozzák ki és ne 2 napon belül
2014. aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok, de legtisztább az, ha felhívod őket és megbeszéled velük...
2014. aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Régen rendeltem iponról (utóbbi időben drága lett egy kisvárosi bolthoz képest is), de amikor megrendelsz valamit, akkor szokott lenni egy megjegyzés mező, ide beírhatod, hogy te csak pénteken fogsz menni az áruért és akkor addig elteszik.
2014. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!