Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1-ben ha megnyitás...

Windows 8.1-ben ha megnyitás után bezárjuk a gépházat vagy egyéb alkalmazást (Pl. Időjárás, áruház stb), akkor miért nem záródnak be rendesen? Feladatkezelőbe látni, hogy még mindig futnak és így képtelen az ember ott kilőni.

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az élő csempék miatt szerintem.

Az időjárás gondolom, kiírja a csempén is, hogy hány fok van. Ehhez meg ugye futnia kell a háttérben.

Az áruház pedig ajnálatokat (appokat) keres szerintem, meg talán frissítéseket.


De én PC-n annyira nem szoktam ezt nézegetni. De WP-s telefonon az időjárásos alkalmazásom úgy működik, ahogy leírtam...

2014. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek csak,akkor futnak háttérben ha elindítod őket,másképp nincsenek a megnyitott folyamatokba.
2014. aug. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!