Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mai nap vettem egy Alcatel...

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Mai nap vettem egy Alcatel one touch 316-os mobiltelefont, de nem találtam meg se a kamera beindítási, se az ébresztő óra beállítását sem, ebben szeretnék segítséget kérni, kérhetem a segítséget?

Figyelt kérdés
alcatel,one,touch,316,

2014. aug. 8. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Kamerához: Menj be a menübe, ( középső gomb ) majd lapozz lefelé kettőt majd a jobb alsó sarokban lesz... itt ha megnyitottad, tudsz felvenni videót is és képeket is készíthetsz, meg ha megnyomod a jobbra vagy balra gombot akkor sok mindent be tudsz állítani felbontástól kezdve mindent, annyi még hogy a DC mód a fénykép a DV mód meg a videófelvétel ha meg nem a jobbra vagy balra gombot nyomod meg hanem a bal választógombot, ami a hívásfogadás gomb felett van, akkor ott is lesz még pár beállítás valamint nem lehet zoomolni sem videónál sem fényképnél és érdemes a tárelyet át állítani a memóriakártyára mert a teló memóriája kicsi, és nem lehet hozzáférni számítógépről valamint nem lehet áthelyezni róla a memóriakártyára


az óra beállításához, menü majd le egyet, csavar ikon majd abban telefonbeállítások abban pedig idő és dátum ebben viszont lesz 4 menüpont ahol mindent be lehet állítani

2014. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a kedves választ :-).
2014. aug. 9. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Sikerült megtalálni, és beállítani mindent? :)
2014. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,sikerült és köszönöm szépen még egyszer a segítséget,kiderült,hogy csak nem néztem meg jobban az új telefont,csak nem tudok rá se zenéz,se képet rakni,ehhez külön program kell?
2014. aug. 10. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
kell bele egy micro sd kártya, és adtak hozzá egy kábelt, azzal kösd össze a telefont meg a gépet, vagy egyenes teheted a kártyára a cuccokat is és utána bele a telefonba...nekem úgy van hogy van egy zene mappa és abba tettem a zenéket...
2014. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah igen, nem kell hozzá program, annyi hogy ugyan úgy ráteszed a zenéket mint ha pendrivera tennéd...
2014. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismételten a segítségedet :-).
2014. aug. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!