Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani egy rendes...

Valaki tud mondani egy rendes torrent oldalt?

Figyelt kérdés

NCore-om van,azt ne mondjátok,de rohadt idegesítő.

Tudok angolul viszonylag,ezért angolul nézek sorozatokat,viszont az Ncore-on nincs fent sose az a sorozat 1080p-be és angolul.Ha meg beírom a google keresőbe,ki ad egy olyan oldalt ahol 1 seeder sincs.

Ncore-ról egy 50 gb-s cuccot is leszed 4-5 perc alatt(jó netem van) de 0 seedernél ez se segít és még 1 nap alatt se jön 5 rész,nem hogy az egész évad.

Egyébként a Supernatural évadait keresem angolul 1080p-be.



2014. aug. 15. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:

ez warez.

thepiratebay

2014. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Komolyan... Azt hiszed, hogy ezzel a kamu dumával majd záporoznak a privik? Ez annyira szánalmas.
2014. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem különösebben értem ezt z 1080p mániát, sima 720p is elég jó minőség, sőt, nem egyszer tapasztalom hogy kb jobb mint az 1080p. Méretben viszont sokkal több.


Amúgy torrentz(pont)eu

2014. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"torrentz(pont)eu"


nem vírusos oldal?

2014. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyűjtő oldal, monova, piratebay, stb oldalak torrentjeit listázza ki. Ncore előtt mindig innen szedtem le a dolgokat.
2014. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kalózöböl +1!

G.

2014. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kickass.
2014. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!