Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell Inspirion vagy Toshiba...

Dell Inspirion vagy Toshiba satellite? Melyik jobb széria? Melyik a megbízhatóbb? Lent 2 konkrét típus! Ha tudtok jobbat 150e-ig linkeljetek!

Figyelt kérdés

Toshiba: [link]


Dell: [link]



2014. aug. 30. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen Dell gépem van, csak Intel HD 4000-res videokártyával. Teljesen megvagyok vele elégedve, nagyon jó kis gép.
2014. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi,nyugi az életben két dolog a döntő csak.A platform és az árkategória! Ugyan azon a processzor platformon hasonló árkategóriájú gépek 90%-ig ugyan azok na persze ebben ne számitsd bele a totál névtelen termékeket! Ugyan azzal a processzorral és chipsetel ebben a 150-ezres kategóriában ugyan az a Del és a Toshiba.Ott max a RAM és a HDD esetleg SSD mérete ami eltérés esetén én döntenék,meg hogy a VGA integrált vagy van e dedikált stb

Nem néztem meg a linkelt gépeket,ezeket álltalánosságban mondtam.

2014. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is Dell Inspiron van. Nagyon elégedett vagyok vele. A Dell notikra 3 év gari van...
2014. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mostani garikkal meg jó alaposan ki lehet törölni a...

A winchesterre és a ramokra nem szól,a monitorra csak inverter vagy a komplett kijelzöhibára de pixelekre csak X% felett,az oprendszerre vagy az oprendszer álltal okozott hibára megint nem,ha esetleg oprendszer nélkül veszed és akkor meg huuuu.Teljesértékű garancia már nincsen!

2014. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Dell vagy a Toshiba ?
2014. aug. 31. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Dell-t választanám.
2014. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!