Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti elhiszitek ezt? A Microsoft...

Ti elhiszitek ezt? A Microsoft tényleg megveszi a Mojang -ot?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon remélem, hogy nem igaz! :o

Egyébként ha utánanéztek találtok róla angol cikkeket is. Például ez:

[link]



2014. szept. 14. 18:15
1 2 3
 1/22 Doctor0710 ***** válasza:
Mi baj van azzal, ha egy nagycég megvesz egy nálánál kissebbet? Mégnagyobb lesz a támogatás mögöttük, több lehetőség fejlesztésre, ilyesmi. Semmi baj nincs ezzel.
2014. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Félek, hogy a Rare(ware) sorsára fog jutni a Mojang, vagy a Microsoft mocskos üzletpolitikája fog érvényesülni, ha tényleg felvásárolják a céget. Sok jót én nem látok ebben. Sőt. Szerintem ez a vég kezdete. Nagyon remélem, végül nem veszik meg a Mojangot. Jó nem sülhet ki abból.
2014. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Doctor0710 ***** válasza:
Mert a Microsoft híres róla, hogy mindent elront... Komolyan, megvették a Skype-ot, azóta használható, HD-ben is megy 1Mbps-en. Megvették a Nokia-t, aki már a csőd szélén állt, és felvirágoztatta a Windows Phone (Ha nem is annyira, mint előtte, de jelentős tagja a mobil társadalomnak).
2014. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Egyébként másodiknak szerintem igaza van.

Amúgy is mi a f@.sznak pályáznak még erre is. Ne melég gazdagok még???

Főleg Bill Gates a 76 milliárd $-os vagyonával...

A mojang-ot hagyják békén, mert csak elrontanák az egészet!!

Az tuti, hogy Microsoft nem ért pl a Minecraft- hoz meg a másik 2 Mojang játékhoz sem.

A minecraftot meg notch álmodta meg (igaz már nem őa főszerkesztő), de akkor is ez így jó, ahogy van.

2014. szept. 14. 20:33
 5/22 Jófej:D ***** válasza:
Szerintem nem fogja megvenni. De majd meglátjuk hogy igazam lesz-e.
2014. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz. :P
2014. szept. 14. 22:07
 7/22 djmango1 válasza:
Mi lesz akor a minecraft tal ?
2014. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Hivatalosan is megvették a Mojangot:

[link]

[link]

2014. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Besz@.rok...

Rohadjon meg a microsoft!!

2014. szept. 15. 16:48
 10/22 Jófej:D ***** válasza:

Sajnálom hogy nem lett igazam. :( Alig tudom ezt elhinni. Miért volt erre szükség? Úgy tudom pénzből volt elég.

Remélem, legalább jobban gyorsabban fogják fejleszteni. (a mobilos verziót is) és nem a szakadékba fogják vinni.

2014. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!