Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a netloggal? -. -....

Mi történt a netloggal? -. -. -netlog.com helyett a TWOO jelentkezik. Gondoltam ha törlöm a netlog vissza jön. Nem tudtam letörölni nem kaptam meg az ehhez szükséges táblázatot

Figyelt kérdés

#netlog-.-.-TWOO
2014. szept. 17. 10:35
 1/2 anonim válasza:
100%
A netlognak es a twoonak ugyan az a tulajdonosa es ugy nez ki, hogy összevonják a kettőt. A Twoo egy meglehetősen agresszívan terjeszkedő ismerkedő site, amire ha regisztrálsz akkor begyüjti az összes ismerősöd kontaktját és őket is meghívja: [link]
2014. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

2 napja nem működik az a jó Netlog. A pofátlanság teteje, hogy nem is értesítettek arról, hogy megszünteti, mert akkor kimentettem volna a képeimet, a személyre szabott üzeneteimet, és a barátom válaszait is.


Valóban összevonta a Twoo./ ez kettőt jelent/

Regisztem, és hív a rokonom, hogy meghívót kapott, holott eszem ágban sem volt hogy kiadjam a rokon mailcímét. persze mondtam neki küldje a szemétbe a meghívót, ne adja ki a mailcímét.

Ez egy szemét blog. Nem látom, nem találok semmiféle infót, hogyan lehet róla leiratkozni.

Nem találok adminisztrátort., sem helpdesk segítségét.

Első üzenetemet csak akkor írhatnám ha fizetek érte, olyanféle amikor a palackot dobunk a tengerbe.

Egy nagy f*nekik.

Még a fizetős kártyákat is ki tette, melyikkel akarok fizetni.

fizessen nekik a halál. Nem beszélve arról, elsőnek válasszak ki 10 szimpi személyt.

Na persze csak úgy fotó mutogatás alapján, ez a twoo megvan huzatva. Plusz rábízza az emberekre, hogy összeboronálnak csak képek alapján.

"össze illenek" címmel.

Erről ennyi, Nekem egy privi chat kell, ahol csak az általam szimpi baráttal akarok csevegni, csak vele és senki mással.

Erre nagyon jó volt a Netlog.


Kértük a Helpdesk -től segítséget, hogy állítsák vissza a Netlogot, még semmi válasz.(;(


Félő, hogy adat gyűjtés folyik itt, aztán lehet ostromolni bennünket a reklámokkal!!!

Boccs a helyesírásért, de mindjárt lefordulok a székről oly fáradt vagyok.

2014. szept. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!