Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell screenshot-ot csinálni?

Hogy kell screenshot-ot csinálni?

Figyelt kérdés
szájbarágósan légyszi,kuka vagyok :) köszönöm.
2010. jan. 23. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
print scroll nevű gomb, nekem notin rövidítve van: prtsc
2010. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,azt hittem bonyolultabb :)
2010. jan. 23. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
print screen, nem scroll:-o
2010. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem jött össze,úgy csináltam mint a link mutatja.A laptopon nem látok Fn gombot,ezért f+n nyomtam prtsc-vel.semmi.sima prtsc-re semmi.Ennyire béna nem lehetek..mit csináltam hülyén :(
2010. júl. 22. 20:56
 6/10 UnstoPPaßle válasza:
53%

Screenshotot nagyn egyszerűen tudsz csinálni, a billentyűzeteden felső sorban valahol (attól függ hogy PC vagy laptop) van egy Print Screen nevű gomb. Ha laptop billentyűzet, akkor Prt Scr vagy hasonló rövidítéssel van. Ez arról készít képet, ahogy éppen az akutális képernyőd kinéz. A print screen megnyomása után nyiss meg egy képkezelő alkalmazást, ha windows-od van, akkor a Paint nevű alkalmazás a legegyszerűbb megoldás (Start menü >> Kellékek (accessories) alatt van). Mikor megnyílt a program CTRL és V billentyűzetgombok együttes megnyomásával a gép bepasszintja a Paint programba a screenshotot. Utána egyszerűen a program fájl menüjében a mentés opcióra kattintasz és elmented (lehetőleg jpg vagy png formátumban, ne bmp-ben). Utána a képet töltsd fel a [link] oldalra, ott kapsz egy linket, amit elküldhetsz nekem egy ilyen üzenetben.



Ne sirj xD

2011. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem így se megy,hiába nyomok ctrl+v-t semmi sem történik
2013. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
PrtScn(nekem majdnem az F12 mellett van) megnyomod, megnyitod a "paint"-tet és Ctrl+V :)
2015. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem sikerult csak uzibe kuldte el a screentXD
2016. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sabaoth Sabartoi válasza:
és androidon ugyanez?
2018. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!