Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ciki az internetről használt...

Ciki az internetről használt laptopot rendelni?

Figyelt kérdés
Félek hogy ciki hogy nem új hanem használt laptopom lesz :s
2014. nov. 9. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kinek ciki ? ha makulátlan esztétikai és hardveres állapotban van akkor nincsen gond.
2014. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magadnak lesz vagy mindenki másnak? Amúgy nem ciki, csak nem tudom, mennyire érdemes. Én használt dolgot elvből nem, mert nem bízom abban, hogy megmondják, ha hibája van. Neten pláne. Mire kell? Mert ha nem erőgépet akarsz, viszonylag olcsón (60-90 ezer) kapsz újat is. De ez csak egy vélemény :)
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
netezésre kéne. de a szüleim ennyiért nem vesznek nekem semmit (bezzeg maguknak igen!),. nekem meg nincsenek tízezreim.
2014. nov. 9. 14:09
 4/12 anonim ***** válasza:
használtan is pár 10 ezer mondjuk 30 k
2014. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50-ért kapsz. Használtan nem érdemes. Egyébként meg hány éves vagy?
2014. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
13, de a szüleim nem vesznek nekem
2014. nov. 9. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert neked még minek külön gép? Majd 3 év múlva esetleg. Egyébiránt, van könyvtár, vannak internetkávézók, van iskola. Netezz ott. A kérdésed pedig egyben válasz arra, miért nem vesznek a szüleid.
2014. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudok itthon is gépezni, de én szeretnék egy sajátot. nem tudom, mi ebben az olyan nagy dolog. más szülő egyből megveszi bezzeg a 200-300ezer ft-os telefont is a gyerekének
2014. nov. 10. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a más szülő baja. A hangsúly a gyereken van. Tetszik vagy sem, gyerek vagy. Tudsz netezni, másra egyelőre semmi szükség. Így sem épp értelmes dolgokra használod.
2014. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként meg spórolj. Mondd meg, hogy erre gyűjtesz. Felelősség. Hisztire sem munkát, sem diplomát, sem fizetést nem fognak adni. Majd ha neked kell beosztani a pénz, amit megkeresel, na majd akkor lehet hőbörögni.
2014. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!