Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 30 ezer forintért melyik...

30 ezer forintért melyik monitor a legjobb választás? Játékra használom főként.

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 20:50
 1/5 T/Z ***** válasza:

Nincs még rá 5ezred?

Az LG-nek vannak ezek a 35ezernél kezdődő full hd-s ips panelos monitorjai. Egész jók kiindulási pontnak.

2014. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Például ez? Egész jónak tűnik. Bírja is a gyűrődést, van valakinek vele tapasztalata?

2014. nov. 25. 06:01
 3/5 T/Z ***** válasza:

Igen, ezekre gondoltam.


IPS paneljuk van.

Ha eddig TN-es volt a monitorod, akkor ég és föld lesz a kettő.


[link]


És:

[link]


[link]


Különösebben nem követem a monitor piacot, majd más ajánl másikat, ha ez nem lenne jó. Csak emlékszek ezekre mikor először írtak róluk, akkoriban meglepődtem, h ebben a szegmensben is tömegesen árulnak már IPS panellal monitorokat. Ugye ezek régebben jóval drágábbak voltak.

(Nekem Dell Ultrasharp van, de azok más árkatedóriához tartoznak.)


Ha már elköltesz 30ezret, úgyis hosszútávra veszed, akkor ne vegyél TN-es monitort, inkább tegyél hozzá még és IPS-t, vagy keress a használtak között.

2014. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 T/Z ***** válasza:

Na, 33ezerért is kapható:

[link]

2014. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azt hiszem a 22"-os mellett döntök :)
2014. nov. 25. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!