Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2. monitoron nem teljesképerny...

2. monitoron nem teljesképernyős a háttér, mindent próbáltam már de semmi. Valaki megoldás?

Figyelt kérdés

Egyik (elsődleges) Samsung 22" AyncMaster 923nw másik Acer 17" AL1716 monitor. Képernyőket összehangoltam. A samsung 1440x900 maximális felbontáson fut. A másik 1280x1024 maximálison. De a kisebb monitoron alul-felül 1-1 centis fekete csík van.

Alkalmalmazásokat meg mindent kitudok rajta teljesképernyőre rakni de a háttér sehogy se változik. Csak ha lejjebb veszem a felbontást.

Már a videókártya ( AMD Radeon HD 5570 1GB ) beállításánál is konfiguráltam jobbra balra és akkor se ment.



2014. dec. 17. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

1440x900 = 16:10 képrány.

1280x1024 = 5:4 képarány.

Helyes képarányhoz kellenek a csíkok. Jobb gomb az asztalon, Személyre szabás/Asztal háttere. Itt alul a kép pozíciója lehetőséget váltogasd, még jó nem lesz. Ha nem lesz jó, keress másik képet, lehetőleg nagyobb felbontásút a jelenleginél.

Az ablakok bármekkorára méretezhetők, ezért nincs velük gond.

2014. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer? Lehet, hogy hülyeségre gondolok, de mintha ez lett volna a nyócponteggy egyik nagy újítása, hogy juhé, lehet a különböző monitorokon a hátteret egymástól függetlenül méretezni. Ez azt sugallja, hogy korábbi windows-okon nem lehet.
2014. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!