Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van a számítógéppel?...

Mi van a számítógéppel? Internetprobléma vagy valami más?

Figyelt kérdés

Játszottam LOL-on és egyre nehezebben ment. Mindig ha 49 volt a pingem akkor az FPS-em 20-25 és tökéletesen ment. Nem volt gond. Aztán ugyan így maradt a pőingem de mégis mindig a játék leállt,laggolt. Utána folytatódott tovább. Nem ment a Chrome,nem tudtam zenét hallgatni Youtubeon,a facen nem jelentek meg a képek,nem tudtam írninrákeresni másokra. Ezenkívűl mielőtt belépek egy oldalra engedély(??) kell hogy belépjek. Itt vannak képek a helyzetről:

Ha nem kattintok a: Continue Anyway-re nem csinál semmit (ez az operán van) [link]

Ez a facebook. Semmi.Se kép se hang!! [link]

A Chromon ez jelenik meg ha valamilyen weboldalt meg szeretnék nyittani: (jelnleg operát használok) [link]

Na ez a Youtube.Nem tudok zenét hallgatni és nincsenek képek csak a helyük: [link]


2014. dec. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Első feladat megnézni, hogy a dátum/idő jó-e a gépen. Ha igen, akkor víruskeresés.
2014. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jó sem a dátum sem az idő....
2014. dec. 27. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj. Állítsd be. Ha megint elállítódik, akkor ki kell cserélni az elemet az alaplapon.
2014. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen...o.O Megjavul!!!!!!!!!! Nagyon-nagyon szépen köszönöm :) Miért van ilyen nagy hatással az idő és a dátum?
2014. dec. 27. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a weblapok tanúsítványa adott dátumig érvényes. Ha a dátum nem jó a gépen, akkor összeveti a böngésző, és úgy látja, hogy lejárt. Ennyire egyszerű.
2014. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm :)
2014. dec. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!