Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen tápot és monitort vegyek?

Zolibalogh kérdése:

Milyen tápot és monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Először is egy olyan kérdésem volna, hogy van egy nem túl erős számítógépem amiben most ment tönkre a 420 w-os táp és, hogy vegyek a bele erősebbet vagy elég ha egy ugyanolyat veszek(nem szeretnék maximum 7ezret rá költeni, nem kell minőségi)?

Specifikációk:

Proci: Intel Core 2 3 Ghz

Ram: 4GB ddr2

videó kártya: sapphire hd 3870, 512 mb, ddr4, 128bit

alaplap: gigabyte ga-945gcm

winyo: 160 gb, sata

+ egy sata csatlakozós dvd lejátszó/író


Másodszor volna egy olyan kérdésem hogy max 20-25 ezerért egy nem fullos monitort tudnátok e ajánlani, amin legyen dvi kimenet(vagy bemenet nem tudom hogy mondják), ha nincs jó a vga is van átalakítóm. Nem szeretnék használtat venni, nem bízok bennük. Előre is köszönöm a fáradozást, segítséget, türelmet.



2014. dec. 31. 13:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha lehetséges ilyet dvi-hdmi átalakítót vennék és akkor egy olcsóbb vagy talán ebből használt hd monitort
2014. dec. 31. 13:58
 2/3 anonim válasza:
500W-os tápot vegyél szerintem,monitor pedig [link]
2015. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdésem volna még, hogy ehhez a monitorhoz adnak dvi kábelt? és, hogy hallottam ilyenekről, hogy d-sub, dvi stb stb is létezik, és az én gépembe 2 dvi bemenet van, hogyha ebben meg csak d-sub van az nekem nem jó nem? Egyébként köszi a választ ment zöld kéz.
2015. jan. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!