Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1 64bit, már második...

Windows 8.1 64bit, már második játéknál azt írja ki hogy "Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b). Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra" mi lehet a probléma, segítség!?

Figyelt kérdés

Játékok Assassin's Creed Black Flag, Sniper Elite 3

Rendszer: Intelcore i7 4970K 4.0 Ghz , 8gb ram, Nvidia Gtx 750 ti 4gb



2015. jan. 2. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

-.netek újratelepítése

-program újratelepítése

-rendszergazdaként való futtatás

-esetleg winupdate

2015. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor egy játék kalózverzióját telepíted, és a végén mindenféle directx frissítést, meg vcredist csomagot felkínál telepítésre, akkor nem kell őket átugrani, gondolván, hogy már úgyis megvan, hanem fel kell rakni (ezredszer is). Láthatóan nincsenek fent a játékhoz szükséges verziók, ezért a hibaüzenet...
2015. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mindent feltettem újratelepítettem a játékot futtattam rendszergazdaként egy rakat dll-t telepítettem és semmi valami még esetleg?
2015. jan. 3. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

kismillió google találat foglalkozik ezzel, én csak a legáltalánosabbakat írtam le, inenntől csak annyit tudsz, hogy kipróbálsz mindent amit a google ír..

vagy újrarakod a géped és reménykedsz.

2015. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!