Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan írjak SARLÓKALAPÁCS...

Hogyan írjak SARLÓKALAPÁCS jelet a számítógépen? (Elméletileg valami konbinációval lehet írni).

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 19:46
 1/7 tabaki ***** válasza:

Meglepne, ha volna ilyesmire egyezményes jel...

2015. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

Mondhatom, el vagyok képedve.

[link]

Mehet a röpiratod a nyomdába.

2015. jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szépen kérlek elmondod hogy hogyan kell írni?

Mert van egy videójáték és abban orosz katonaként szoktam játtszani és ez lenne a nevem!! :)

2015. jan. 7. 13:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha érdekelne a játék akkor íme: [link]
2015. jan. 7. 13:43
 5/7 tabaki ***** válasza:

„elmondod hogy hogyan kell írni?”


Okosabbat nem tudok, mint ami a linkelt oldalon van. Én ide egyszerűen bemásoltam az ott talált HTML Entity (decimal) kódot, és itt ez jelent meg. Itt te is megcsinálhatod, mielőtt élesben kísérletezel. Most megpróbálom a HTML Entity (hex) és a HTML Entity (named) változatokat is:

⇒ ⇒

Ide meg egyszerűen a hozzászólásomból kimásoltat illesztem be:

Hogy ez a játék oldalán is így működik-e, arról fogalmam sincs (már amennyiben működik, mert ez a számomra is most derül ki).

2015. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

Hoppá, nem a módszer rossz, hanem én vagyok a hülye, egy más célra előkeresett kódot másoltam be. Tehát a hexadecimális értékkel beírva (úgy tűnik, ennek nincs szóbeli megnevezése):

2015. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen működik!!!! :) :)
2015. jan. 8. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!