Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy regi Asus Eee PC...

Van egy regi Asus Eee PC 1001PXD Notebookom, amit mar majd egy eve nem hasznalltam. Akadozik rajta a win 7 biztos h viruss probaltam mar mindent de nagyon lassu. Lementettem rolla most minden adatot. Szeretnem leformazni es a Win 7 et ujratelepiteni?

Figyelt kérdés
Ebbe a notebookba nem lehet telepitö cd-t tenni. Van valahol olyan lehetöseg a vezerlöpultban h win 7 formazasa es egyben ujratelepitese? Van most idöm es nem szeretnem kidobni a gepet viszont most nem is vinnem el egy szamitastechnikushoz.

2015. jan. 7. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Pendriveról tudod telepíteni és formázni.

[link]

2015. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval letöltöm a programot amit belinkeltel telepitem. bedugok egy pendriveot majd az azon lévő dolgokat törlöm? Ez lenne a formazasa a merevlemeznek vagy totál felreertem? Köszönöm a segitseget
2015. jan. 7. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A pendrájvra telepíted a Win 7-et, ahogy a cikkben le van írva. Bedugod a gépbe és újraindítod. (Előtte a BIOS-ba beállítod a boot-sorrendet, hogy pendrájvról bootoljon.) Szóval újraindul a gép, és te a haladó módot választod a telepítéshez, és bejelölöd a formatálás lehetőséget. Így minden törlődik a merevlemezről és tisztán telepíthetsz.
2015. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem a pendrivera telepíted, hanem csak rárakod a telepítőt
2015. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm de közbe utanna neztem es az asus netbookokon alapbol rejte mar rajta van. inditaskor f2 majd boot kikapcsolasa utanna f10 a menteshez es ujraindul ekkor f9 es mar kerdezi h milyen nyelven akarom ujratelepiteni a windowst.
2015. jan. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!