Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fő iskolára szeretnék egy új...

Fő iskolára szeretnék egy új laptopot kicsit és nagyon gyorsat szeretnék Apple macbook pro 13 inc? Re gondoltam de pl ha be kell adni egy powerpoint vagy valami ilyesmit nem lesz gond az office?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond. Macre is megvásárolható az Office.

De 13"-en nagyon nehézkes dolgozni.

2015. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel egy munkára alkalmas hardverösszeállítású, Windows-os gépet? Nem vagyok Apple-ellenes, van rokonom, akinek elengedhetetlen a munkájához az OS X, kifejezetten kedvelem a felületét, könnyű az op.rendszer. Ennek ellenére ha ez a te esetedben nem áll fenn, egy Asus-szal, Acer-rel, HP-vel jobban járnál munkára és olcsóbban is jönnél ki.
2015. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mutasd milyen típusra gondoltál

én hatalmas apple rajongó vagyok

2015. jan. 20. 19:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Igaz h az apple termékek drágák,de engem épp ez az ami arra ösztönzött h megtanuljak megbecsülni a dolgaimat!

volt rengeteg mobilom,volt 3-4 laptopom,amiket évente,2évente váltogattam,vmi mindig hibázott rajtuk,de amióta macbook pro-t használok(ennek már 4 éve)a fejembe nem fordult meg h lecseréljem,vagy h nekem ennél jobb kéne.

hardveresen vannak a macbookoknál jobb laptopot,de ha azt nézzük h dízájn,akksi,op.rendszer,kifogástalan,ennek tükrében már nem is sok érte az a 400kiló!

2015. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát én 300 ért hozzá tudok jutni a 13 inches nekem nagyon tetszik csak érdekelt a véleményetek hogy jó lenne e a fő sulira
2015. jan. 21. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
ezekre a feladatokra tökéletesen megfelel,de ha tudod akkor mindenképp a 256gb-os ssd-vel vedd,+ szereti az op rendszer a 8gb RAM-ot
2015. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy sima külső vinyót ha rá dugok azt föl fogja ismerni arra tudok cuccokat pakolni ?
2015. jan. 21. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
igen felismeri
2015. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor semmi gond
2015. jan. 21. 18:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!