Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS, tegnap este ürítettem...

SOS, tegnap este ürítettem lomtárat, mégis kellett ma belőle egy Excel doksi. Visszahozni sikerült, de nem tudom megnyitni, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy számtech guru, odáig eljutottam a Google segítségével, hogy letöltöttem a Pandorát, ami meg is találta a fájlt, rendes .xls kiterjesztés, de ha meg akarom nyitni, dob egy hibaüzenetet, hogy "a fájl formátuma nem ismerhető fel". Ha ezek után kattintok az Ok gombra, csupa zagyvaság az egész, mindenféle hülye karakterekkel. Tudtok erre valami megoldást?
2015. febr. 23. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert már felülírtad.

Annak ilyen formán keresztet vethetsz.

2015. febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak kampó.
2015. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, hát, ez pech. Akkor ezek a programok se jók semmire, max ha egy perccel a törlés után akarom visszahozni.
2015. febr. 23. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg recuva
2015. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Get Data Back.
2023. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!