Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy megtalálom...

Van rá esély hogy megtalálom a gépemen?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a youtube-on egy videót amit le akartam szedni, de csak elraktam hogy majd ma. Mára törlődött, mert a feltöltő megszüntette a youtube accountját. Esetleg megtalálhatom valami temporary mappában, vagy ilyesmi? Lehet hogy most nagy hülyeséget kérdeztem, mert nem értek a számítógéphez, de annyira el vagyok keseredve és olyan mérges vagyok magamra hogy nem szedtem le azonnal...

Hátha valaki nálam sokkal okosabb tud mondani valami csodamegoldást.


2015. febr. 24. 00:16
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Chrome gyorsítótár listázó program:

[link]

vagy

a Chrome címsorba írd: "about:cache" és elérhető a lista.


Végső esetben kézzel is keresgélhetsz:

C:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Media Cache\

vagy esetleg

C:\Users\FELHASZNÁLÓNÉV\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache\

mappában vannak a letöltött anyagok. (sajnos átnevezve és darabolva, de TotalCommander programmal tudod méret és dátum szerint is rendezni a listát, ami gyorsíthatja a keresést)

2015. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 donfetibo ***** válasza:

Szerintem még itt is van rá esély:

c:\Users\Felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5\ ezenkívül még kellene lennie legalább 3 könyvtárnak de persze csak ha be van kapcsolva a rejtett fájlok megjelenítése opció a Mappa Beállításánál!!!

2015. febr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!