Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik konfig lenne az ideális...

Melyik konfig lenne az ideálisabb laptopba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két konfig van, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam...Ugyanaz szinte mindkettő, csak a videókártya nem... Szerintem nincs nagy különbség...Melyik futtatná jobban a játékokat? (Nem NextGen-re gondolok)


Egyik konfig:


Intel Core i7 4500U 3Ghz Turbo processzor

8 GB 1600Mhz ram

Radeon HD 8850M 2 GB videókártya


Másik konfig:


Intel Core i7 4500U 3Ghz Turbo processzor

8 GB 1600Mhz ram

Radeon R7 M265 2 GB videókártya


Előre is kösz a normális válszokat! :)



2015. febr. 25. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, és akkor ebből következtetve melyik az ideálisabb? :D
2015. febr. 26. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mind két gép sz*r, ha játszani akarsz rajta. Filmnézésre és weboldal böngészésre nincs különbség. Bármelyikkel megtudod írni a szakdolgozatodat. Persze 3kilóért nekem több elvárásom van egy noteszgép felé mint, hogy hordozható legyen.


Javasolnám, vegyél egy használt laptopot. Mindegy milyet és mit tud kb 50 alatt találsz jókat és a másik 250-300-ért egy asztalit ami egyébként is a koliban rostokol.

Nem ilyen gépen fogsz se filmet vágni, sem programozni.

i7 teljesen fölösleges, ahogy a ram gyorsaságának sincs jelentősége, mind2 vga ultra gáz.

i7 és 8gb ram +radeon logó miatt viszont 300 alatt aligha kaphatnál ilyet.


Aki ilyen gépet vesz nem gyerek, nem döntök helyetted.

2015. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!