Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hi! Van egy iPhone 4 -em és...

Hi! Van egy iPhone 4 -em és nem akar elindulni . Már próbáltam iTunes -sel de nem kapja meg a jelet (a PC-m) Ha felrakom töltőre vagy számítógépre akkor 10 másodpercenként elmegy és visszajön az Apple Logó. Nagyon kéne segíteni! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
SŰRGŐS!!!!!!

2015. márc. 13. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Kihagytam , hogy restorel ni (visszaállítani) de nem lehet mert a telefon semmire nem reagál a Home és a Bekapcsológombot is már nyomtam 1000-szer de semmi. Olvastam már ilyeneket de olyat ír hogy visszaállítani . De hát az iPhone se az iTunes nem találja meg egymást be se kapcsol (csak az iPhone) már vagy 2 órája ezzel töltöm az időmet .
2015. márc. 13. 19:18
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira kapcsol be hogy kiadja az Apple logót
2015. márc. 13. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Rádugod a gépre,és ha észleli a gép a telefont akkor szedd le az apple honlapjáról a recoveryt és úgy próbált újratenni!Ha nem mükszik akk vidd vissza!
2015. márc. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia az a baj hogy a gép nem találja meg a telefont mert nincs bekapcsolva csak az apple logó jön ki. Ma elvittem szervizbe azt mondták hogy hétfőn elküldik valami szervizbe de nem akarok 100 évet várni rá. Köszönöm hogy válaszoltál. De ha tudsz létszi segíts tovább
2015. márc. 14. 11:51
 5/5 anonim válasza:
Sajnálom, de alaplaphibás lesz az az iPhone.
2015. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!