Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikából fogok érettségi...

Informatikából fogok érettségizni, gyakorló feladat?

Figyelt kérdés

Pár hónap és előrehozott középszintű érettségit fogok tenni informatikából (ez a cél). Ugye ebben lesz Acces, Excel, Word, és PowerPoint. A PPT megy szerintem a legjobban, a többi viszont nem annyira. Acces-sel az alapok mennek, azzal nem hiszem hogy gond lesz, amitől félek az a Word, de főképp az Exceltől.

Nincs valamilyen tutorial oldal ezekhez a programokhoz? Valaki készült már fel egyedül?


(Egyébként, mindig ilyen sokat kellett tanulni a szóbelire? 19 tétel, összesen 60 oldal körülbelül... Személyes véleményem szerint ez kicsit sok.)


+ Ha nem haragszotok, ugyanitt felteszek egy kérdést: Osztályozó vizsgát is tennem kell (11. és 12 évvégit), hogy letudjak érettségizni. Ezek nehezek?


Várom válaszaitokat!



2015. márc. 19. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

"Egyébként, mindig ilyen sokat kellett tanulni a szóbelire? 19 tétel, összesen 60 oldal körülbelül... Személyes véleményem szerint ez kicsit sok."

A többi tárgyból sem lesz kevesebb szerintem (kivéve a középszintű matekot, ha nem lesz szóbelid). :)


Kicsit más jellegű:

Milyen suliban tanulsz, és mit tanítanak infóórán, ha 1. osztályozót kell tenned (tehát lenne 11.-ben és 12.-ben, ha jól tudom), 2. nem mennek a fenti dolgok (Word, Excel)?


Felkészüléshez:

Én a helyedben a régebbi érettségiket csinálnám. Plusz ugye meg tudod nézni a megoldó kulcsokat is, tehát egy "példa" máris van.

Más, használhatót sajnos nem tudok.

2015. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!