Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz el itt a...

Mennyi időt töltesz el itt a gyakori kérdéseken körübellül?

Figyelt kérdés

azért a sz.tech.-ba írom, mert itt vagyok csak aktív + az itt levők érdekelnek


én napi kb. 5-6 óra

(persze nem egy folytában, hanem feljövök megnézem tudok-e valamire válaszolni/ha van mit akkor kérdezek, aztán pár perccel/órával később újra feljövök)


2015. ápr. 11. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2-3 óra szerintem megvan. Hétvégén több is.
2015. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donfetibo ***** válasza:
100%
Vannak olyan napok mikor napi 24óréban is persze közben chatelek, egy kis slotmánia a facen de közben állandóan nézem a kérdéseket!!!☺☻
2015. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Időmtől/munkámtól függ.

Van amikor 1-2 óráig is fent vagyok, és frissítgetem (de közbe csinálok mást), van hogy ennél is kicsit többet (ez ritka), de általában csak ránézek, sűrűn. Minden alkalommal amikor géphez kerülök.


Jó érzés legalább így segíteni másokon, meg rengeteget tanul itt az ember. Nekem is voltak bajaim a gépemmel, és itt jöttek rá a megoldások.

2015. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb napi fél órát vagyok fenn.
2015. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!