Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a laptopon elfutna a GTA V?

Ezen a laptopon elfutna a GTA V?

Figyelt kérdés

Lenovo G50-45: Amd A6-6310 , Amd Radeon R5 230m , 8Gb ram , 1008Gb SSHD , Windows 8.1 64 bit.

Tudom hogy fent van a gépigény,csak nem tudom,hogy laptopon hogy futna stb..Szerintetek low grafikán elmenne játszható 30-40 FPS-el?A válaszokat előre is kösz! :D



2015. ápr. 15. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
A GTA 5-el megfőlnek a laptopok. :)
2015. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem menne el sehogy sem?
2015. ápr. 15. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy elindulna, de a legkisebb grafikai beállítások mellett is élvezhetetlenül szaggatna.
2015. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne egy próbát tenni, viszont nem tudom elhelyezni sehova a 230m-et. Nekem eléggé a low-end legaljának tűnik.

Szerintem 800x600 lowon elfutna bőven, elvégre az sokkal kisebb erőforrásigény, mint kimaxolva FullHD-n.

2015. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem valamivel jobb beállításokkal is van esélye.
2015. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! :D
2015. ápr. 19. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:

5:

Az a baj, a grafikát hiába veszi le minimumra, mert ott meg a CPU a szűk keresztmetszet, és az is nagyon gyenge. Ráadásul laptop, gagyi szellőzéssel, így fullon fogja hajtani a 4 magot, nem hogy a turbo frekvencia nem fog menni, de valószínűleg az alapfrekvencia alá fogja dobni.


Amit még le lehet venni, az az, hogy milyen távolságig generálja le az objektumokat, minimumra véve ezt és a grafikát is, kis felbontás mellett, szerintem 10-20 fps-re lehet számítani, de így már nem csak a kis fps miatt lesz nehezen élvezhető.


Egyébként nem értem, ez a laptop tipikusan kis fogyasztásra tervezett processzorral van ellátva, a Beema gyakorlatilag a Bay Trail riválisa (Pentium Nxxx) sorozat, nagyon erős kontrasztban áll, hogy valaki ezzel akar játszani a legújabb AAA játékkal.

2015. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindegy,kipróbálom,aztán ha nem lesz jó max eladom ha majd meg tudom oldani,vagy jó lesz dísznek :D
2015. ápr. 20. 15:01
 10/10 laco31 válasza:
Szia Nekem egy asus x552c van, 2x1,8 proci, 4G ram, de gforce 710M videókari. 1270x720 ban elkezdtem játszani, egy kicsit néha szaggat, és melegszik nagyon dolgozik. De le véve 800 ra, tökéletesen megy, nem szaggat, nem melegszik, és élvezhető a játék, nagyon jól meg csinálták a fény hatásokat. Sokat számít gforce, tudja a cudat, ami kell a játékokhoz. Most vettem egy olyat, amire kérdezted de még nem tettem fel rá. Szerintem nem bírná, nagyon gyenge az ati kártya, hiába 2Gigás, most jöttem rá. Mert már teszteltem más játékkal. Middle earth Shadow of Mordor, és azt is le kellet venni. A régi gépem jobban viszi a játékokat, játékra csak nvideás videókarival vegyetek ha vesztek, de a laptop tényleg nem ilyen nagy gépigényú játékra való. A 700 ezer forintos talán elviszi. :) Én most próbálom a játékot, mert már magyar, de nagyon jó.
2016. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!