Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy beépített GPS nélküli...

Egy beépített GPS nélküli tabletet vásároltam, nem voltam figyelmes a tablet vásárlásnál, pedig pont ez miatt kellett volna. Megoldható e egy külső gps vevő csatlakoztatása a tablethez?

Figyelt kérdés
Ha megoldható, hogyan, miképpen? Hogyan csatlakoztatható? Ezt csak kigondoltam, hátha megoldható egy külső gps csatlakoztatása a tablethez, aminek nincs beépített gps-e? Vélemények, ötletek?

2015. ápr. 21. 11:49
 1/7 Tengor ***** válasza:

BT-vel lehet GPS vevőt csatlakoztatni általában.

Ha on-line rendelted a tabot, akkor az átvételtől számított 14 napig vissza lehet küldeni és visszakapod a pénzed. Ez játszik még?

2015. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajna nem játszik, személyesen vettem és arra azt hiszem csak 3 nap játszott... Mi az a BT-vel?
2015. ápr. 21. 12:41
 3/7 Tengor ***** válasza:
Bluetooth.
2015. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dps iq7 tabletről van szó, bluetooth sincs rajta. Más?
2015. ápr. 21. 13:32
 5/7 Tengor ***** válasza:
Akkor esetleg az OTG kábeles bohóckodás marad, ha az egyáltalán működhet.
2015. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az OTG-s bohócódás nem megoldás , viszont ha van egy androidos mobiltelefonod a theter gps app megoldja a problémád !
2015. ápr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és mi ez a program vagy valamit rola?
2015. ápr. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!