Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS nem indup a youtube!?

SOS nem indup a youtube!?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2 telefonomon 2 napja nem indul a youtube.Nem is tölt be seemit már a kezdőlapon is azt hozza ki amit bármilyen videónál:nagy feketeség és rajta hogy Gond van a hálózattal 401.Pedig a hálózattal semmi gond nincs minden más működik a telefonomon, számítógépen is ott még a youtube is hibátlanul működik.Viszont ez most nagyon megilyeszt mert már 2 éves a telefon és még soha nem csinált ilyet.Tegnap írta ki először de úgy voltam vele hogy lehet akkor tényleg volt valami gond ezért vártam máig.Ma se működött, kikapcsoltam a telefont már mindent csináltam vele de semmi nem változott.Elég sokszor használom a youtubeot és hétvégére mindenképp kellene.Gondolkoztam azon is hogy letöltöm az új válzozatát de az egyik barátomnak is új van és nagyon nem tetszik ez az új változat szóval szeretném anélkül megoldani.

2015. ápr. 23. 16:12
 1/2 A kérdező kommentje:
*indul
2015. ápr. 23. 16:13
 2/2 A kérdező kommentje:
Keresgéltem egy kicsit és megtaláltam mi a baj...Köszönöm de nek kellenek további válaszok!
2015. ápr. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!