Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon be lehet állítani,...

Facebookon be lehet állítani, hogy az idővonalon ne jelenjenek meg a csoportokba beírt dolgok?

Figyelt kérdés
Pár csoportban benne vagyok, ami az egyetem miatt kell, viszont töménytelen mennyiségben irkálnak oda mások, amivel folyton tele az egész idővonalam. Erre van valami beállítás, hogy ne rakja ki, csak akkor lássam a posztokat, ha megnyitom a csoportot? A csoportban az értesítéseknél rámentem az off-ra, de akkor is mindent kirak.

2015. ápr. 24. 05:39
 1/1 anonim válasza:
Az üzenet mellett ott van hogy értesítések és menj oda hogy kikapcsolva. Így nem rakja ki nekem...lehet hogy megosztotta valaki és azért látod.
2015. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!