Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Androidon lehetne billentyűzet...

Androidon lehetne billentyűzeten és egeren játszani?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Keresgéltem már appokat, hogy tudjak játszani billentyűzettel és egérrel játékokkal, de csak pénzért találtam.Ti tudtok-e mondani valamit appot, vagy segítségel szolgálni? (amit találtam az a mouse keyboard touch gold) A válaszokat előre is köszönöm.
2015. ápr. 29. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van OTG támogatása a telefonnak és a játék és úgy van elkészítve, akkor annyi, hogy rádugod a billentyűzetet és az egeret / valamelyiket bluetoothon csatlakoztatod. Vagy letöltöd Bluestacksen számítógépre, és ott nagy valószínűséggel használható mindkettő.
2015. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha van egy ilyened:

[link]


és egy vezeték nélküli bill,egér kombó (ahol egy a vevőegységük) akkor állítólag tudnod kéne úgy használni.. egyébként készültek controllerek is pl.

[link]

2015. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan kábelem.Egeret és bill. is kötöttem rá.Most is úgy írok.Csak hát pl gta sazni akarok akkor nem lesz jó rajta mert az egérrel kell nyomkodni a gombokat és elég kényelmetlen.Gépem most nincsen, tehát csak ez a kis tabletem maradt.
2015. ápr. 30. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!