Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Törökországban vásárolt...

Kerubin kérdése:

Törökországban vásárolt Samsung galaxy s6 telefont át lehet állítani magyar menüre?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Az Android támogatja a magyar nyelvet alapból.


Kivéve, ha valami hamis klón fostalicskát vettél, mert akkor nem biztos, de még akkor is valószínű, mert azon is valamiféle Android verzió van.

2015. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Németországban vettem az S4-et, aztán simán gurulna magyarul, ha hagynám. Csak nem hagyom neki, hanem angolul használom, mert okádék módon szokták magyarra fordítani a szoftvereket.
2015. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,így már meg nyugodtam .Rendes üzletben vásárolt készülék úgyhogy akkor remélem nem lesz baj vele .



Ja..És még egy kérdés ..Bocsi a tudatlanságom miatt .Hogyan tudom átállítani ? vagy vigyem szervizbe?

2015. máj. 5. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, de a pontos menübejárás a modelltől és az Android verziójától függ.

Ha Lollipop van rajta, akkor lehúzod fentről az értesítési sávot, kis fogaskerék, és máris a beállításokban vagy. A felső sorban a második opció a My Device (vagyis hát valami hasonló törökül, ugye), arra tapints rá; aztán az alatta lévő listát húzzad felfelé addig, amíg a Input and control szekció legelső menüpontjához érsz, ami egy A betű zöld körben, és úgy hívják, hogy Language and input. Tapints rá. Onnan az első tétel rögtön a nyelv választása. Tapints rá, hogy Magyar.

Ezt egy Lollipopos S4-en néztem, de gondolom az S6 is Lollipoppal jön és hasonló lehet a menüje. Vagy nem.

Amugy hol laksz? Ha a közelemben, akkor szívesen beállítom neked.

2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget ,nagyon kedves vagy .Én Nyíregyházán lakom.
2015. máj. 6. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nem tudok személyesen segíteni, mert távol lakunk egymástól. :(

De biztosan sikerülni fog.

Most török nyelvre van állítva a telefonod? Ha szeretnéd, én is átállítom az enyémet törökre, és megnézem, hogyan hívják az egyes menüpontokat.

2015. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Átállítottam törökre a telefonom, és csináltam Neked egy screenshotot:


[link]


Piros nyíllal jelöltem meg a megfelelő menüpontot, arra tapints rá, és onnan az első tétel ("Dil") lesz a nyelv választólistája. Azon tapints egyszerűen a Magyar opcióra, és kész is.

2015. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!