Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen leállt a laptopom...

Teljesen leállt a laptopom van még rá esély hogy újból elindítsam?

Figyelt kérdés
Az történt hogy egyik ismerősöm letöltött rá egy fájlt és a Google chrome kiírta hogy ez a dolog kárt tehet a gépben és hogy úgy is leakarja-e tölteni. Arra ment rá hogy igen és mielőtt meg lejött volna az alkalmazás pár másodperc múlva a laptop kikapcsolt. Elsőnek azt hittem hogy csak kihúzodott a töltője így jobban bele dugtam de úgy se akart vissza kapcsolni (mert az én laptopom csak töltővel működik) és akkor mondta ismerősöm hogy hát ez történt és lehet emiatt kapcsolt ki. Vártam bő három órát de meg mindig semmi. Valamit nem tudtok segíteni? Nagyon halas lennék érte mert rengeteg kép volt a gépen es nagyon sok emlék is meg dokumentumok.

2015. máj. 8. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg másik töltővel.

Ha úgy sem jó, akkor HDD kiszeded, berakod egy másik gépbe, a fontosabb dolgokat lemented, és elviszed egy szakemberhez. Vagy ha nem mered másik gépbe berakni, akkor szakemberhez fordulsz a fájlok lementésével is.


Tanulság: Ne csak egy helyen tárold a fájljaid. Legyen biztonsági mentés ilyen esetekre.

2015. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez kicsit irónikus mert pont a hónapban akartam venni 1TB-os külső vinchestert... Köszönöm a segítséged majd megpróbálokozom velük.

Azért ha bárkinek van meg valami jo ötlete azt szívesen elolvasom!

2015. máj. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!