Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a GTA V-t...

Fanka18 kérdése:

Feltelepítettem a GTA V-t mindent megcsináltam de ezt irja ki mikor elindítom:Az alkalmazás nem tud megfelelően elinduli (0xc000007b). Az alkalmazás bezárásához nyomja meg az OK gobot. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pedig elméletileg az alap komfigom elég hozzá.GB ram i3 Proci. gb geforece 740 vidikari. Köszi a segítséget. :)

2015. máj. 12. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:

Remek ötlet ismeretlen forrásból letölteni egy DLL fájlt, amiről esélyed nincs megtudni, hogy mit csinál.

A hiányzó DLL nem a Direct X része? Az a legfrissebb a gépen?

2015. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ismeretlen forrás, sok hibát helyre tudnak hozni az ilyen DLL fájlok :D
2015. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:

#3, lehet, hogy te ismered azt, aki feltöltötte a videót és, aki készítette a DLL fájlt, de ettől még a kérdező számára a forrás ismeretlen és megbízhatatlan.

Lehet, hogy megoldja a hibát, lehet, hogy a manapság népszerű bitcoin bányász vírust fog telepíteni, futtatni...

2015. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vcredisteket tedd fel
2015. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok válasz erkezett a DX verziom az amit a telepito automatikusan felrakott.. A vcredits azt meg nem tudom mi sajnos meg mostsem sikerult megoldanom pedig minden dll file-t feltettem amit kert.
2015. máj. 16. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a válasz kell neked amit a # 10/13 mas ir le


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2015. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!