Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az nvidát invidiának kell...

Ha az nvidát invidiának kell ejteni, akkor az ncore-t miért nem incore-nak?

Figyelt kérdés
Az egyik idióta haverom azt állítja, hogy az nvidia-t invidának kell ejteni.Én persze el hittem neki de aztán bele gondoltam ,hogyha az nvidia invida akkor az ncore miért nem incore-nak kell ejteni? Előre is köszi a válaszokat!

2015. máj. 19. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell az ncore-t incorenak ejteni, mert az nvidia is envidia. Még angolul is. Max akkor jön ki az ember szájából i-vel kezdődő n, ha tökön rúgják.
2015. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
100%
A haverod sürgősen keressen fel egy fül-orr-gégész és egy audiológus szakorvost, mielőtt az állapota tovább romlik.
2015. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverod hülye vagy éppen idióta, szabadon választott. Envidia és enkór a helyes kiejtés.
2015. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ez bolond
2015. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek! Mindenkivel tökéletesen egyet értek! Főleg a tökön rúgós és az orvos felkeresős résszel. :)
2015. máj. 19. 20:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az Nvidiát NYueewidijó nak kell ejteni
2015. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudja a haverod, mert az nvidiát megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekértnek kell ejteni.
2015. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hogy a .l. tudtad le írnia leghosszabb magyar szót??? :D
2015. máj. 19. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudta volna leírni? Aki tud magyarul írni, az letudja, valamint szerintem neten is meg lehet találni " a leghosszabb magyar szó néven".
2015. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!