Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Win7ever lemez mitől telik...

A Win7ever lemez mitől telik meg hirtelen?

Figyelt kérdés
A számítógépem merevlemez meghajtóján már egyáltalán nincs hely, még egy képet sem tudok letölteni a számítógépre. Programok alig vannak rajta, csak a legfontosabbak, semmi külön játék, vagy bármi egyéb. Viszont egy rövid időn belül (pár nap) teljesen megtelt a lemez, és nem tudom mitől. Így már szinte használhatatlan a számítógép, ráadásul a frissítéseket sem tudom már letölteni. Időnkét megjelenik egy ablak, hogy a lemez megtelt, és a gép próbál valahogy helyet felszabadítani, de nem tud, én sem, mert nincs rajta semmi amit levehetnék (egyetlen zeneszám, kép, videó sincs rajta). Pár napja, mikor bekapcsoltam azt írta ki, hogy új lapozófájl lett létrehozva, erről olvastam valamit, hogy be lehet állítani mekkora legyen, de nem hiszem, hogy ez a baj...

2015. máj. 26. 20:52
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Ne kókányolt Windowst telepíts, hanem eredeti MSDN változatot. DAZ loaderrel aktiváld, és megszűnnek az ilyen jellegű problémáid.
2015. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!