Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sérült fájlokat...

Penge198 kérdése:

Hogyan lehet sérült fájlokat visszaállítani az eredeti állapotába?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Valami gond volt a számítógépen lévő fájlokkal, mert semmit nem nyitott meg a rendszer. Se video, se kép, doc pdf semmit. Én gondoltam lehet gond van az operációs rendszerrel vagy valami vírus okozhatja. A fontos fájlokat átraktam egy pendrivra majd ezután újratelepítettem az egész rendszert. Majd a pendrivról vissza a fájlokat, de sajnos nem nyítja meg őket. Megpróbáltam olyan fájlokat is amik nem azon a gépen voltak. Azokat megnyitja. Majd a pendriveon lévő fájlokat másik gépen illetve TV készüléken is megpróbáltam megnyitni de semmi. Sehol nem nyitja meg őket. Fontos dokumentumok ezek számomra. Bizonyítványok oktatási anyagok stb. A jpg, doc és a pdf kiterjesztésű fájlokat kellene valahogy helyreállítani.



2015. jún. 5. 14:11
 1/9 Tengor ***** válasza:
Tudjuk milyen vírus volt? Ha esetleg egy crypt, akkor megszívtad, mert azokat a fájlokat nem fogod tudni helyreállítani. Nem sérültek, hanem kódoltak.
2015. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm hasonlóképen járt. Minden adatát elvesztette, a vírus neve nem jut eszembe most. Újrahúzás tiszta telepítéssel sajnos.
2015. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy vírus volt-e. Lefuttattam vagy 4 féle vírus sőt az újrarakás előtt és semmit sem talált egyik sem. Szóval nem biztos, hogy vírus okozta. Igazából fogalmam sincs hogy mi okozhatta. A vírus csak egy feltevés volt vagy esetleg a windows sérült vagy nem tudom tényleg hogy miért sérült meg minden fájl.
2015. jún. 5. 15:06
 4/9 A kérdező kommentje:
* 4 féle vírus keresőt
2015. jún. 5. 15:07
 5/9 Tengor ***** válasza:
A fájlok neve változott? Ha igen, mire?
2015. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mikor az újratelepített gépen vagy a másik gépen akarom megnyitni, akkor a doc kiterjesztésűekre azt írja hogy az office nem ismeri a documentum bizonyos részeit fel. Felajánlja a helyrehozattalt, de természetesen csak össze visza karaktereket nyit meg. A jpg-nél meg azt írja, hogy nem ismeri fel a program a kiterjesztését és csak egy szürke képkockának nyítja meg. A pdf-nél meg azt írja, hogy nem ismeri a fájl egyes részeit fel és csak hibásan tudja megnyitni és egy üres fájlt nyit csak meg.
2015. jún. 5. 15:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a fájlok neve NEM változott se a kiterjesztése.
2015. jún. 5. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
ír vmi hibaüzenetet megnyitáskor vagy nem történik semmi?
2015. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja bocs, már látom. (utolsó voltam)
2015. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!