Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Open Broadcasterrel hogy...

Maty02 kérdése:

Open Broadcasterrel hogy tudnám felvenni a laptop képernyőjét? Simán monitor felvétel nem csak ablak vagy csak játék. Mit állítsak át? (Win 8.1)

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

"Simán monitor felvétel nem csak ablak vagy csak játék. "


ezt nem értem, írd le újból, úgy hogy értsem

2015. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt hiszem értem


mikkor rá kattintasz ugye " Források: " részre jobb klikkel, akkor kiválaszthatod hogy: Ablak, Monitor vagy Játék felvétel, aztán nyilván beállítod ottan mit vegyen fel és hogy

2015. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen és beállítom hogy monitor felvétel és csak fekete képernyőt vesz fel
2015. jún. 8. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

stream előnézetben próbáld ki mindig, ha ottan látszódik, akkor valahol más hol van a baj


nálam volt régebben probléma hogy hol felvette, hol nem, de arra nem találtam megoldást, csak úgy egyszer megjavult


nálam mondjuk működik rendesen minden, ha stream előnézetben is fekete van, akkor esetleg lehet nincs fel rakva valami program, ami kellene neki(weboldalán megkeresed hogy mi szükséges neki)

2015. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem az előnézetbe is fekete a képernyő
2015. jún. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!