Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alaplapot csereltem a gepemben...

Alaplapot csereltem a gepemben minden csatlakozas tokeletesen a helyen van es minden jo helyen van de bekapcsolas utan a gep 10 masodperc utan kikapcsol miert?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs miert csinalja ezt mert elvileg minden a helyen van.

#hiba #alaplap #szamitogep leall
2015. jún. 12. 10:46
 1/8 Tengor ***** válasza:
Táp típusa? Ha lecsupaszítod annyira, hogy csak az legyen benne, ami a minimális induláshoz kell, akkor mi a helyzet?
2015. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Killer81 ***** válasza:
Nézd meg a proci hűtő környékét. Előfordulhat hogy oda ékelődött valami vagy fordítva van rátéve vagy nem fekszik föl rendesen és nem ér össze a hűtő a procival. Esetleg el sem indul a műtőventi. Volt nálam olyan gép, ahol elvileg bárhogy rá lehetne az a hűtőt tenni a procira, gyakorlatilag meg csak egy féle képpen nem tartja ki a hűtőt a körülötte lévő kondenzátor sor.
2015. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A tap tipusa npower 450w

Van masik tapom is de azzal se mukodott a dolog

2015. jún. 12. 11:11
 4/8 Tengor ***** válasza:
Én arra rá nem tudnék semmit... A másik is hasonló minőségi?
2015. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A procit amit huti venti arrol meg ami rajta tartja az alaplapon pattintos cucc az eltorott 2db ugyhogy csak lotyog rajta de ha kisebb ventit rakok ra ami tokeletesen passzol akkor se jo
2015. jún. 12. 11:16
 6/8 A kérdező kommentje:
a masik meg liteon
2015. jún. 12. 11:18
 7/8 Tengor ***** válasza:

Igen, ugyan az a minőségtelenség.

Javaslom szerezz egy normális tápot! Lehet, hogy semmi más bajuk nincs az eszközök, csak a tápok vacakolnak.

2015. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi!
2015. jún. 12. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!