Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » OootMGR hiányzik pendrive ról...

Sparko970 kérdése:

OootMGR hiányzik pendrive ról nem tudom megoldnai?

Figyelt kérdés

Volt egy particióm a gépen ez a c ugyebár.

úgy szerettem volna megoldani ,hogy 2 legyen egy az adatoknak egy a rendszernek(win 7 home P.).

ez meg is történt a 2. particióra fel raktam ki is jelöltem rendszerinítónak viszont BootMGR hiányzik ezt dobta fel ujraindításkor.

Pendrive ról nem tudtam bootolni rufus al csináltam meg.

Válaszokat előre is köszönöm



2015. jún. 14. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy félreértem amit leírtál,

de:

amit én értettem, az az, hogy a 2. D particióról akarsz bootolni, ez igaz? ha nem, akkor félre értettem, ha igen,

akkor az a baj. a Windows jobb szeret C-n lenni, (sőt azt hiszem más meghajtóra/particióra nem is megy fel)


ha nem ez a baj akkor neharagudj, nem szóltam!

2015. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Windows-nak mindegy melyik partíción van, felmegy mindenhová, de jobb a meghajtó elejére, a C: partícióra tenni, másrészt a meghajtó elején a leggyorsabb az adatátvitel, a sebesség pedig egy rendszer futtatásánál fontos. Valamit elszúrtál, ezért nem működik. Nem tudom mit szúrhattál el, mert igazából nem tudom mit csináltál. Legközelebb előbb kérdezz. A lemezkezelőben kellett volna a C: meghajtót zsugorítani, a létrejövő területen pedig egy D: partíciót létrehozni. Semmi más beállítást nem igényel, ugyanúgy működött volna tovább a rendszer a kisebb partíción. A rendszer és aktív partíciónak pedig a 100MB-os partíciót kell jelölni, innen fut a Boot Manager, ami indítja a másik partíción lévő rendszert.
2015. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!