Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telepítő CD-t tudok másolni...

Telepítő CD-t tudok másolni pendrive-ra?

Figyelt kérdés
ÚJ laptopom van, de nincs benne CD lejátszó. Viszont a Spore-t szeretném rárakni, amit anno megvettem CD-n. Ezt át tudom rakni pendirve-ra h tudja telepíteni? Vagy a CD-hez tartózó kulccsal le lehet valahogy tölteni az oldalukról? Vagy lekérni tőlük? Valami ötlet?

2015. jún. 15. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Milyen laptop?
2015. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Toshiba, szinte a legújabb. Típus számot nem tudok :S

Windows 8-am van, ha ez érdekes.

2015. jún. 15. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
És nincs rajta cd meghajtó?
2015. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írd ki a lemezt, iso formátumba, és mountold azt be a laptopon. (Vagy töltsd le az iso fájlokat valahonnan (pl. torrent). Ha nem tudod az eredeti cdt használni, akkor úgyis crackelned kell. Akkor meg már mindegy, hogy honnan van... de ez az én véleményem.).
2015. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es ehhez nem értek :P

3-as: nincs rajta, ezért okoz ez gondot....

2015. jún. 15. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Spore t miért nem töltöd le ?
2015. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 donfetibo ***** válasza:

Van egy program az igaz, hogy USB kulcsra van de biztos jó a pendrivera is.

Csinálj ISO fájlt pl. a Magic ISO-val azt ezzel a programmal Windows USB/DVD Tool megcsinálja bootolhatóra a pendrivedat!☺☻

2015. jún. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kb hány megás pendrivera lesz szükségem? :) És ezt a programot hol tudom vírusmentesen letölteni?
2015. jún. 16. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!