Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sony Xperia Z1, hogyan lehet...

Sony Xperia Z1, hogyan lehet visszaállítani a régi android rendszerét?

Figyelt kérdés
Múlt évben vásároltam a telefont, annyira szerettem, gyors, pörgős kis készülék VOLT. Mióta alollipopp fut rajta teljesen KO. Nem telepítgetek rá semmit, nem szoktam vele játszani. GPS megy rajta, telefonálok sűrűn, na meg a Vieber, Word. Semmi másra nem használom. MA pl magától kikapcsolt és leállt. csak a reset gombbal lehetett visszakapcsolni. Mit lehet vele csinálni, hogy újra életképes telefon legyen? Vissza lehet telepíteni a régi Androidot?

2015. jún. 15. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen sajnos már túl vagyok, mindent letöröltem róla, vissza van állítva gyáriba. De a rendszer is maradt, és a teló is fagy. Ha visszaviszem szervízbe ahonnan vettem, tudnak vele kezdeni valamit?
2015. jún. 15. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Flashtool a program neve, ami neked kell.
2015. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Play áruház, 4shared letöltése

Onnan letöltöd azt a rendszert amit szeretnél (pontos neve fontos) és telepíted :)

2016. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!