Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem az informatika...

Nagyon szeretem az informatikat mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Már kiskoromtol mai napig nagyon érdekel engem...Szinte minden nap követem az új híreket mobilokkal,szamitogepekkel,programokkal kapcsolatban...próbálkoztam a programozással de nem nagyon jött be :/ mindenképpen ezen a tèren szeretnék foglalkozni...milyen lehetőségek vannak még??? hallottam olyanról hogy rendszerdazda, banki informatikus.. ezek pontosan mik? És hol van rá lehetőség ingyen tanulni legalább az alapokat ?

2015. jún. 15. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindenek előtt: Helyesírás.


Egyébként sok lehetőséged van. A rendszergazda feladata az, hogy a hozzá tartozó gépeket, perifériákat, szervereket, és a hálózatot karbantartsa, javítsa. Persze nem mindenhol kérik az összes felsorolt dolgot, de van ahol meg többet várnak el.


A másik közkedvelt informatikai ágazat a CAD-CAM informatika. Ez az ágazat leginkább a számítógépes tervezéssel foglalkozik. Ehhez viszont sok türelem, és iszonyatos precizitás szükséges, mivel hibázni nem lehet.


Nagyon sok ágazata van az informatikának még, de én ezekben vagyok otthon csak. A programozást meg egyenest utáltam.

2015. jún. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!