Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nordtelekom anglilai magyarokn...

Truefruit01 kérdése:

Nordtelekom anglilai magyaroknak vélemény?

Figyelt kérdés
Szeptemberben költözöm Angliába (valószínűleg 1 évre), ezért már régóta agyalok azon, hogy a telefonálást hogy fogom megoldani. Most hallottam először a Nordtelekomról és kínálatuk nagyon kecsegtető. Viszont véleményeket, tapasztalatokat nem találtam róla. Esetleg aki használja, vagy hallott már róla bármit is, nagyon megköszönném, ha megosztaná velem a véleményét :) Köszönöm!

2015. jún. 25. 13:30
 1/1 anonim válasza:

Egyszerűbb megoldás, ha a skype-ot használod. Azzal is lehet vonalas számot hívni. Mi 10 fonttal szoktuk tölteni, de iszonyat sokáig bírja, mert inkább interneten beszélünk, de előfordul, hogy vonalast hívunk vele. Én még az ügyintézésre szoktam használni, helyi szerveket hívok fel vele, mert jóval olcsóbb, mint mobilról hívni és mivel nincs vezetékesem, így a helyi vezetékes hívásokat is skype egyenlegemről bonyolítom. Folyamatosan ki van írva az egyenlegem a skype-on. 1-2 p/ perc az egész

100p=1 font-mint a fillér volt nálunk.

2015. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!