Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a tableten (DPS dream 7...

Ezen a tableten (DPS dream 7 tablet) milyen adnroidos játékok futnának el?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szókereső, Hill Climb Racing.

Ilyen rossz tabletet nem szabad venni, mert borzasztó rossz használni, lassú, rossz a kijelző, hamar lemerül

2015. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rossz ez, csak tisztában kell lenni vele, hogy mit is vesz az ember.

Én több, mint egy éve használom a mindennapi munkám során, és meg vagyok vele elégedve.


Persze, én tisztában voltam vele, hogy mit veszek, és mire van szükségem. Egy tabletre, ami alkalmas e-mailezésre, amivel meg tudok nyitni és szerkeszteni szöveget és táblázatot, és tudok jegyzetelni rajta.

Erre tökéletes. Az aksija mondjuk tényleg nem egy nagyágyú, de összességében semmiképp nem mondanám rossznak. Csupán ez az a kategória, ami arra való, amiket felsoroltam.

Ha komolyabb játékra akarsz tabletet venni, a 30-40 ezer alattiakra rá se pillants!

2015. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már én is megbántam,hogy megvettem
2015. júl. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!