Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 7 ezen példánya nem...

A Windows 7 ezen példánya nem eredeti. Mit csináljak? Ez vásárolt Windows.

Figyelt kérdés

Nem én vettem,hanem az apám,és ő elvileg boltból,és fizetett is azért,hogy windowst rátegyenek.A gép nincs még 1 éves,olyan 6-8 hónapos.Ma reggel bekapcsoltam a gépet,és kiírja a jobb alsó sarokban,Windows 7 Build 7601 A Windows ezen példánya nem eredeti.Egy ablak is felugrott,időnként feldobja.Csináltam rendszer-visszaállítást,ahol megtudtam,hogy tegnap 10:31-kor települt egy Windows Update frissítés,és ez(ek) az érintettek:

[link]

Azonban hiába állítottam vissza a rendszert erre az időpontra,továbbra is fenn áll a probléma.A dolog szomorúsága meg még külön az,hogy sem a be,se a lekapcsolásnál tegnap és ma nem volt az indításnál semmiféle telepítés,és tegnap sem telepítettem semmit,ráadásul a windows frissítések most is teljesen le vannak tiltva(soha nem kereshet frissítéseket),így nem értem a dolgot.Mit csinálhatnék?

Itt vannak bővebb információ a gépemről:

[link]



2015. júl. 18. 12:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Aktiválni kell. Ha úgy se jó, szedj le egy loadert ncore-ról!
2015. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha a második képen az aktiválásra rámegyek,nem fogadja el a jelenlegi kulcsot.Konkrét milyen loadert szedjek le?
2015. júl. 18. 12:36
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Azért fizetett, hogy feltelepítsék rá, vagy magáért a Windowsért?
2015. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A Windowsért.
2015. júl. 18. 12:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit fizetett?

G.

2015. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy nCoreos loadert találtam,de ott olyan mélységben kellene nyúlkálni a gépben,amiben már nem merek hozzányúlni,arról nem beszélve,hogy újra kellene telepíteni a gépemet is,és most arra se időm,se lehetőségem,se hozzáértésem nincsen,mert a partíciókkal is akarna valamit,így loaderrel nem tudok mit kezdeni :(
2015. júl. 18. 12:59
 7/20 A kérdező kommentje:
30-50 000 között,pontosan nem tudom,mert nem én fizettem.
2015. júl. 18. 12:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

DAZ Loader, erre keress rá. Egy gombnyomás és aktiválva van a rendszer, újra sem kell telepíteni. Azonban először a boltot kellene megkeresni, mondjanak ők valamit, ha tényleg eredeti a rendszer. Biztos van valami Microsoft telefonszám az aktiváláshoz, ott is lehet segítséget kérni. Én is telefonon keresztül aktiváltam a gépem.

Egyébként meg a KB971033 számú frissítés települhetett, ez ellenőrzi az aktiválást. Hiába eredeti a rendszerem, pont a fenti problémák elkerülése miatt fel sem telepítettem. Szerencsére el lehet távolítani a vezérlőpultban, amitől a probléma is megszűnik.

2015. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ár alapján valóban eredeti Windowst kapott, és a visszavitellel én is megpróbálkoznék.

G.

2015. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ez az?

dirtywindows. xxxhu/x2014/x04/x03/windows-loader-2-2 -1-by-daz

2015. júl. 18. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!