Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7ről win10re való frissíté...

Win 7ről win10re való frissítés után nem működő billentyű és touchpad hiba?

Figyelt kérdés
Frissítettem win10re a rendszer ajánlotta fel. Minden működött kivéve a touchpadot. Egér segítségével feldrivereztem újraindítàs óta viszont nincs billentyűm. Eszközkezelő szerint minden rendben mégsem tudom használni. Drivert letöröltem visszatettem újraindítva semmi. Már minden lehetségeset megpróbáltam. Emellett görgetni sem tudok mert egy szürke sáv jön elő és fel le ugrik a kép görgetéssel ellentétesen. Hogyan állítsam helyre ezeket??
2015. aug. 8. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Engedélyezd a Windows Update-et, az leszed magának mindent. A billentyűzetet meg töröld ki az eszközkezelőből, és újraindítás után mennie kell annak is.

G.

2015. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez meg volt mégsem megy.
2015. aug. 8. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "Eltávolítás" gombra klikkelés és újraindítás után sem működik? Lehet, hogy megérné újratenni tiszta telepítésként a Win10-et.

G.

2015. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az eltávolítás végig sem ment már kérte az újraindìtást. Reset után mintha semmit nem csináltam volna. De kiderült hogy a touchpadnak rossz helyről szedtem drivert ezt kijavítva lett billentyű is tapipad is. Köszi a segítséget
2015. aug. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!