Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 alatt nem tudom...

Dattila3 kérdése:

Windows 10 alatt nem tudom fixálni a mappanézet beállításokat. Pl. Ha átállítom részletekről nagy ikonokra akkor át is áll, de ha mappát váltok majd visszalépek nem marad úgy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a Windows 10.

Nalam is igy van,osszes gepunkon.

2015. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk az egyik gépen jó,a másikon meg nem.Már egyszer újratelepítettem,egy ideig jó volt,aztán elba@ódott.Nem lehet ezzel csinálni semmit?
2015. aug. 30. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem alapból már eddig így működött,4 gépen.

Nem lehet,nem tudok erről.. Talán ha jön a nagyobb frissítés megjavul,bár kétlem.

2015. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálunk is előjött a probléma, de úgy néz ki sikerült megoldani:


"Az aktuális nézetbeállítások (például Lista, Részletek vagy Nagy ikonok) alkalmazása a számítógép összes, a megnyitott mappával megegyező típusú mappájára:

Az éppen megnyitott mappában kattintson az eszköztárban a Rendezés lehetőségre, majd a Mappa és keresés beállításai pontra.

A mappa beállításokban kattintson a Nézet fülre, majd kattintson az Alkalmazás a mappákra gombra. (A mappák alapértelmezett beállításait a Mappák visszaállítása gombra kattintva állíthatja vissza.)"


[link]

2015. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem így nem javult meg,de újratelepítés után már nem jött elő ez a probléma.
2015. okt. 11. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!