Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az alábbi gép elvinné a GTA V...

Az alábbi gép elvinné a GTA V játékot?

Figyelt kérdés

CPU:AMD Athlon Quad core 3.10 GHz

Ram:Kingston Sodimm DDR3 4GB 1600MHz Hyper X Impact

VGA:Asus AMD Radeon R7 250 1GB DDR5



2015. szept. 9. 17:47
 1/4 anonim válasza:
Khmm.... :) Pont ugyan ilyen gépem volt,és igen 1 hónapig bírta Lowon 60FPS-el utána meg nem értem 2 hónap mulva 25 FPS -,- A procim talán egy picit erősebb volt AMD A8 5600K
2015. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alacsony, közepes beállításokkal futni fog, de nem lesz teljes értékű a játék így. Ehhez a játékhoz, legalább 200 ezres gép kell.
2015. szept. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igaza van a 2.diknak nekem egy 180.000FT-s gépem van de viszia Hign/Very High/Ultra beállitások között.
2015. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam mert én 200 ezerből állítottam össze egy gépet, de még nekem se fut zökkenőmentesen ha mindent maxra húzok, kell azért kompromisszumokat kötni ezen a szinten is, de bőven élvezhető a játék.
2015. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!