Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer hangkártya, Cs:Go-hoz?...

Nickname1215 kérdése:

Gamer hangkártya, Cs:Go-hoz? Trappot jól kéne hallanom. Kérem CSAK TAPASZTALTAK ÍRJANAK!

Figyelt kérdés
Nagyjából mindent elmondtam... youtube video-knál hallom a trappot, jól, viszont ha én játszom... nem Előre is kösz a segítséget!

2015. szept. 22. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fülesed/hangfalad 5.1 vagy 7.1-es?
2015. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem 5.1 vagy 7.1 akkor is jól jöhet a diszkrét hang kártya mivel a célja hogy egy minőségi fejhallgatóból ki hozza a maximumot. inkább azt írd le milyen fülesed van mert az ócskán nem fog javulást hozni és amúgy asus xonartól kezdődik a hang kártya ami hozza már azt amit kell.
2015. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vedd hangosabbra a játékot.


Az én ~8k Ft-os fülesemmel alaplapi hangkártyával beszéd mellett is hallom a trappot. (Persze virtuális 7.1-et csináltam belőle.)

2015. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fülesem egy AKG K511 stereo füles. Szerintem nem egy rossz márka.
2015. szept. 27. 19:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Bár inkább zenéhez ajánlott ha jól tudom.
2015. szept. 27. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
az hogy jól hallasz valami az relatív. az hogy kezdőről hallod hogy futnak le az meg már megint más dolog meg hogy full élesen fixen hallod hogy igen ez ott van pont 2 méterre na ide kell a jó füles és a hangkari.
2015. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, korlátozva van benne, hogy a "trap" milyen messziről hallható. Itt nem számít, hogy mid van.....
2015. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs korlátozva .
2015. szept. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De... :D


Konzolba még van is rá parancs valahol, ha saját szerveren kiszeretnéd terjeszteni.


Különben mindenki maxra venné, hogy CT-ről hallják T-n a trappot......

2015. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mondom hogy nincs ! és ez alatt nem azt értem hogy bele mászik a füledbe és dübörög mint a ló paták ha nem halkan hallod. lényegében elég nagy igény van a minőségre. aki meg nem akar vacakolni az vesz egy jó gamer asus lapot amiben alapból jó fajta az integrált.
2015. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!